Predstavnica Saveza SUMSI imenovana je kao jedan od članova Povjerenstva Vlade Republike Hrvatske za osobe s invaliditetom

Povjerenstvo je savjetodavno i stručno tijelo Vlade Republike Hrvatske osnovano Odlukom o osnivanju Povjerenstva Vlade Republike Hrvatske za osobe s invaliditetom. Njegova je zadaća da Vladi Republike Hrvatske daje prijedloge, mišljenja i stručna obrazloženja iz područja položaja, zaštite i rehabilitacije osoba s invaliditetom i njihovih obitelji, te da provodi aktivnosti usmjerene na njihovu dobrobit.

Povjerenstvo čine državni tajnik u Ministarstvu za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, predsjednik Povjerenstva, te predstavnici državnih tijela (19), predstavnici znanstvenih institucija (2) i predstavnici saveza i udruga osoba s invaliditetom (17).

Više saznajte OVDJE.

• Avenija Marina Držića 71a